W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym koronawirusem 2019-nCoV dbając o zdrowie naszych odbiorców oraz pracowników naszej jednostki, Zakład Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy zawiesza bezpośredni odczyt wodomierzy przez Inkasentów w gospodarstwach domowych.

Jednocześnie prosimy mieszkańców, do których dostarczamy wodę aby samodzielnie odczytywali liczniki i przekazywali dane: telefonicznie 123871035, za pomocą sms 795621725, 795621720, strony internetowej (zakładka odczyty wodomierzy) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zgodnie z harmonogramem odczytów dla poszczególnych miejscowości.

Dodatkowo rekomenduje się kontaktowanie telefoniczne przez Inkasentów z Odbiorcami, którzy podali nr tel w Umowie w celu ustalenia rzeczywistego odczytu wodomierza. Z uwagi na zaistniałą sytuacje zachęcamy Państwa do podawania i aktualizowania danych telefonicznych i mailowych. Odbiorcy, którzy nie przekażą informacji o wskazaniu wodomierzy zostaną obciążeni fakturą na podstawie średnich odczytów z poprzednich okresów rozliczeniowych. Decyzja o wstrzymaniu bezpośredniego odczytu wodomierzy będzie obowiązywała aż do odwołania. Odczyt wodomierzy przez pracowników jednostki zostanie przywrócony, gdy zmaleje ryzyko związane z koronawirusem.