Mając na uwadze systematyczny wzrost liczby osób zarażonych na COVID-19 oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wprowadzono czasowe ograniczenia przyjmowania stron w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy od dnia 24 stycznia 2022 r.
Podstawową formą uzyskania informacji bądź załatwienia sprawy jest droga telefoniczna 123871035, e-mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez ePUAP
Przy głównym parkingu przy budynku Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy (Rawałowice 144) umieszczona jest Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści adresu e-mail Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres e-mail w formie skanu lub w formie papierowej. Skrzynka będzie dostępna wyłącznie w godzinach pracy Zakładu.