ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KOCMYRZOWIE-LUBORZYCY zatrudni pracownika na stanowisko pracownik gospodarczy.
Umowa o pracę zostanie zawarta na pełny etat od 01 października 2024r na okres 3 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KOCMYRZOWIE-LUBORZYCY zatrudni pracownika na stanowisko pracownik ds. technicznych.
Umowa o pracę zostanie zawarta na pełny etat od 01 października 2024r na okres 3 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy ogłasza wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor ds. technicznych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor ds. technicznych w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu raporty badań wody pobranych w piątek celem ponownej analizy ujęcia wody "Rawałowice". Wyniki jednoznacznie wskazują iż są one prawidłowe. Teraz oczekujemy na decyzję i komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Krakowie.

Raport z badań nr 31691/LB/2023: PDF, 195 kB

Raport z badań nr 31692/LB/2023: PDF, 195 kB

Raport z badań nr 31693/LB/2023: PDF, 195 kB

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca reprezentowana przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy zaprasza do składania ofert w postępowaniu na zadanie pn. „Przebudowa/rozbudowa/budowa infrastruktury wodociągowej w Gminie Kocmyrzów – Luborzyca”

Szanowni Państwo ‼️
Przekazujemy treść komunikatu Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Krakowie:
"Woda z wodociągu publicznego Rawałowice podawana dla mieszkańców miejscowości: Czulice, Dojazdów, Goszyce, Głęboka, Karniów, Kocmyrzów, Krzysztoforzyce, Luborzyca, Pietrzejowice, Prusy, Rawałowice, Sulechów, Wola Luborzycka, Zastów jest warunkowo przydatna do spożycia przez ludzi, kąpieli noworodków, mycia zębów, mycia owoców i warzyw spożywanych na surowo oraz mycia naczyń po uprzednim przegotowaniu (minimum 2 minuty) i pozostawieniu do ostudzenia bez gwałtownego schładzania. Woda do celów konsumpcyjnych tj. picia, przygotowania posiłków i potraw, do mycia i płukania warzyw i owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni mających kontakt z żywnością, a także do kąpieli dzieci do lat 2 oraz osób ze znacznie obniżoną odpornością, powinna być używana wyłącznie po przegotowaniu. Wodę można używać do celów sanitarno - higienicznych"
ZGK w chwili obecnej przystępuje do kilkukrotnego płukania sieci wodociągowej, a w dalszej kolejności do procesu chlorowania.
Następnie woda ponownie zostanie poddana badaniu.
 

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca reprezentowana przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy zaprasza do składania ofert w postępowaniu na zadanie pn. „Przebudowa/rozbudowa/budowa infrastruktury wodociągowej w Gminie Kocmyrzów – Luborzyca”.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KOCMYRZOWIE-LUBORZYCY zatrudni pracownika na stanowisko pracownik gospodarczy/techniczny.

Praca w wymiarze pełny etat, pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na okres próbny 3 m-cy, z możliwością zawarcia w przyszłości umowy na czas nieokreślony.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KOCMYRZOWIE-LUBORZYCY zatrudni pracownika na stanowisko pracownik gospodarczy.

Praca możliwa od zaraz po zakończeniu procesu rekrutacji w wymiarze pełny etat. Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na okres próbny 3 m-cy, z możliwością zawarcia w przyszłości umowy na czas nieokreślony.

Treść komunikatu przekazujemy w załączeniu: PDF, 99 kB

Treść Decyzji NR 406/2023: PDF, 182 kB

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca reprezentowana przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Kocmyrzowie-Luborzycy zaprasza do składania ofert w postępowaniu na zadanie pn. „Budowa zbiorników wyrównawczych wody pitnej w Dojazdowie i Łuczycach do celów zbiorowego zaopatrzenia mieszkańców w wodę wraz z infrastrukturą towarzyszącą".